1997 yılından itibaren çeşitli alanlarda 13 ülke ile başarılı ithalat ve ihracat bağlantıları kuran firmamız, 2009 yılı itibarı ile İngiltere'nin önde gelen soba üreticisi Arada’nın markaları Aarrow, Villager ve Stratford’un tek Türkiye ithalatçısı olarak ısınma sistemlerinde yeni bir dönem açmaktadır. Arada, ısıtma sektöründeki teknolojik ve çevresel değişimin ileri uygulamalarında önde giden bir kuruluştur.

Geleneksel Türk sobasına avrupalı bir alternatif olan bu sobalar,mükemmel tasarım,kusursuz kalite ve yüksek performans ile birleştirilmiştir. Şömine soba olarak da adlandırılan, yakıtı son derece verimli kullanan bu sobalar, ısı yayılımı bakımından da son derece etkindir. Bu nedenle küçük bir soba ile geniş alanlar ısıtılabilir.

Şık tasarımlarıyla dekorasyonu tamamlayan bir unsur olan bu sobalar, Yakıtı yüksek verimle yaktığından daha az yakıtla daha çok ısı verirler. Dolasıyla odun ya da kömür ne yakarsanız yakın verimsiz bir sobaya göre daha az çevre kirlenmesine neden olurlar. Teknolojiyi  verimlilik ve çevresel sorumluluğunu  yerine getirmek için kullanan firmamız, tüm Türkiye’de bu sobaların kullanımının yaygınlaştırılması ile evlerin ekonomik ve verimli bir biçimde ısınırken, çevreye de olabildiğince az zarar vermesini amaçlamaktadır.

Odunatesi.com Türkiye Isıtma piyasasında yeni bir devir açmış ve ısıtma ihtiyaçlarınıza döküm, odun, katı yakıt, kat kaloriferi sobaları ile verimli ve etkili çözümler sunmaktadır.